Otel Rezervasyon


OTEL REZERVASYON PROGRAMI

Otelinize rezervasyon almak ve gelecekteki doluluğunuzu planlamak istiyorsanız. Otel rezervasyon programları arasında kullanımı en kolay olan CANOTE’yi tercih edebilirsiniz.

  • Otel Rezervasyon
    Otel Rezervasyon
    Küçük oteller için tasarladığımız oteldeki odaaların önceden rezerve edildiği sistemdir.
Bu yazılımımızı yazlık bölgede 18 odalı bir otel için hazırlamıştık. Rezervasyonların istenilen her yerden görünmesi ve ona göre satış planlanması için ideal bir otel rezervasyon programıdır.

Oteliniz küçük ve otel yönetim programları için ayıracağınız paranız yok ama rezervasyonlarınızı görmek, müşterinizin basitçe adisyonlarını girebilmek ve müşteriniz otelinizden ayrılırken bir döküm alabilmek, fiyat çıkarabilmek istiyorsanız programımız size çok uygundur.

CANOTE otel rezervasyon sistemi sadece rezervasyon yapmakla kalmayıp sizin güvenlik departmanları ile ilişkilerinizin de yolunda gitmesini sağlar. Bu sistem sayesinde güvenlik birimlerine gerekli aktarımları kolaylıkla yapabilirsiniz. Bar, Plaj Kafe, Sauna, Hamam, Terzi vb. gibi gelir merkezlerinden gelecek gelirleri de check out ekranında görme ve müşterinize yazdırma imkanınız bulunmaktadır.

Müşterilerinizin daha önce sizde kalıp kalmadığını görüntüleyebilir, kaldıysa hangi fiyattan kaldığını görebilirsiniz.

Dilerseniz müşterilerinizin geldiği araçları da kayıt edebilir gerekli hallerde aracın çekilmesi, yıkanması, yerinin değiştirilmesi gibi işlemleri kolaylıkla yapabilirsiniz.