Bilişim Hizmetleri


Her türlü bilişim hizmetleri , bilgi işlem faaliyetinizde yanınızdayız. Sizlere sistem kurulumundan tutunda işlerinizi kolaylaştıracak yazılımlar üretmeye kadar mail server kurulumundan güvenlik duvarı çalıştırılmasına her türlü konuda destek oluyor, danışmanlık yapıyoruz.

Bilgi İşlem Bilişim Hizmetleri

İşletme yönetiminin bilinçli olarak aldığı kararlar ve uyguladığı stratejiler ile personel sayısını, maliyetleri ve iş süreçlerini azaltması modern yönetim süreçlerinde küçülme (Downsizing) olarak bilinir.

Downsizing yöntemi işletmenizin karını küçültmekten söz etmez. Burada tam tersine karı büyütmekten söz edilir. Küçülme işletmeyi asıl yaptığı işe odaklamayı amaçlar. Siz asıl işinize kafa yormalı bu alanda geliştirmeler üzerinde durmalısınız. Böylelikle çok az yönetici, çok az kademe ve daha az süreçle yönetimi gerçekleştirebilirsiniz.

İşletmenizde prosedür yazma gereksiniminiz azalır. Örneğin siz bir mühendislik şirketiyseniz sadece mühendislik süreçlerini tanımlarsınız. Bilişim hizmetleri (IT) süreçlerini tanımlarken outsource (dış kaynak kullanımı) olarak yürütülmektedir, tarafımızdan talep yapılır, tedarikçi tarafından talep karşılanır yazmanız yeterli olacaktır.

Bir an için İşletmenizde Bilgi İşlem Departmanı tahsis edip süreçlerin tümünü içselleştireceğinizi düşünelim.

gibi konuları gerçekleştirebilmek için personel alımı yapmanız gerekmektedir. Üstelik bu alanda tecrübeli olmadığınız için doğru personeli seçemeyecek, seçtiğiniz personele iş veremeyecek, onu denetleyemeyeceksiniz dolayısıyla işinde tam olarak doğru biçimde yapılmasını da sağlayamayacaksınız. Bu örgütlenmeyi yönetici alımı yaparak yaptığınızda ise yüksek maliyetlere katlanmak zorunda kalacaksınız.

Eğer bizimle çalışırsanız, biz işi kanuni gereklilikleri karşılamak ve size karşı verdiğimiz taahütleri yerine getirebilmek için süreçleri en doğru biçimde yürütmek zorunluluğunda olacağız.

Tecrübeli personellerimiz ve sorun çözüm metodolojimiz sayesinde sizin çok sayıda personelle yapamayacağınız işleri biz çok daha az sayıda ekiple gerçekleştirebiliyoruz. Örneğin siz mail server yönetmek için 1 personel barındırıp işlerliğini sağlıyorken, biz 3 personelle onlarca ayrı müşterimizde mail server’ın işlerliğini sağlayabiliyoruz.