Fatura Kesme Programı


Fatura kesmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. ConFAT programını matbu formda 3 nüsha fatura kesen firmaların işlerini kolaylaştırmak için geliştirdik. Yaptığınız bu basit işlemi programımızda yaptığınızda ne kadar çok şeye sahip olacağınızı göreceksiniz.

Hedef kitlemiz excel’de birileri tarafından hazırlanmış şablon üzerinden faturalarını yazdıran işletmelerdi. Bu işletmelere sadece yazdırmakla kalmayıp yeni ayrıcalıklar kazandırmak istedik.

Artık siz işinizi yapacaksınız ama programınız size ay sonunda ne kadar KDV ödeyeceğinizi raporlayacak.

Matbu forma fatura bastıran firmalar için tasarlanmıştır. Bu işlemi bilgisayar ortamında yapmanın en güzel taraflarından biri de insani hataların olabildiğince azalmasıdır. Program içerisinde ötv, tevkifat seçenekleriyle birlikte kdv dahil ve kdv hariç yapıları da yer almaktadır.ister stok kartı seçilerek istenirse de seçilmeden fatura kesme imkanı bulunmaktadır. Görsel tasarım ekranı sayesinde bütün işletmeler fatura çıktısını kendi formlarına göre ayarlayabilir.

ConFat yazılımımız fatura kesmeyi hızlı ve hatasız hale getirir yanlış düzenlemeden dolayı meydana gelebilecek riskleri ortadan kaldırır. Kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Çok az veri girişiyle çok fazla bilgi oluşturmayı amaçlar.

Confat Müşterileriniz için size, kendinize bir veritabanı oluşturma imkanı verir. Confat Müşterileriniz için size, kendinize bir veritabanı oluşturma imkanı verir. Böylelikle sizden alışveriş yapan herkese istediğiniz zaman ulaşma imkanına sahip olursunuz. Stok kartlarını zaman içerisinde tanımlayıp sattığınız ürünleri faturalarınıza tekrar tekrar yazma durumundan kurtulabilirsiniz.

Confat size müşterilerinizin yaptığı ödemeleri, yani tahsilatlarınızı girme imkanı verir. Aynı zamanda müşterilerinizle yaptığınız mutabakatları da Cotfat içerisine girebilirsiniz. Böylelikle her bir müşterinize hesap ekstresi oluşturma imkanına sahip olursunuz. Hesap ekstrelerini PDF formatında müşterilerinize gönderebilirsiniz.

Confat ile geriye dönük olarak yazdırdığınız fatura bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz. Fatura ayarlarını görsel olarak tasarlama imkanına sahip olursunuz.

Confat içerisinde parametreler bölümünden varsayılan ayarlamalar yapılabilir. Böylelikle her bir faturada seçimleri yeniden yapmak gerekmez.

Confat size parametrelerden firma bilgilerinizi tanımlama imkanı verir. Burada yaptığınız tanımlamalar program içerisinde yer alan bütün raporların sizin firma bilgilerinizle düzenlenmesi ile neticelenir.

Confat parametreler bölümünde size tahsilat tipleri ve Döviz türleri tamımlama imkanı da verir.

Confat Yazılımı Raporlar bölümünde dönemsel olarak kesilen faturaları sorgulama imkanı

Confat yazılımında iskonto girişi yapma imkanı yer almaktadır.

Confat içerisinde müşteriler için müşteri bilgilerini tanımlama imkanı mevcuttur. Önceden kesilen faturaları kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Confat Üretilen çıktıların PDF formatına dönüştürülmesi imkanını da size verir. Böylelikle çıktıları müşterilerinizle mail olarak da paylaşabilirsiniz.

Confat Kullanıcı şifreleme sistemi ile verilerinizi yetkisiz kişilerden korur. Ayrıca Log yönetimi ile hangi kullanıcınızın ne değişiklik yaptığını görme imkanına sahip olursunuz.

Sadece fatura kesmekle kalmayın. Fatura kesmenin ayrıcalıklarını ConFat yazılımıyla yaşayın.


 
 
Yukarıda Programla ilgili görselleri bulabilirsiniz. Yazılımı indirmek ve denemek için buraya tıklayın. Ya da yorum bırakarak programın daha da gelişmesine yardımcı olmak için buraya tıklayın.