IP Telefon Sistemi Kurulum


Sabit telefonun prestiji ile mobil telefonların esnekliğini bir arada sunan bir çözüm mümkün mü? Evet IP santral, Ip telefon sistemi ile bu artık mümkün.

IP Telefon Sistemi Kurulum

Günümüzde iletişim teknolojileri hızla gelişiyor. Bununla birlikte farklı altyapılara ihtiyaç duyuluyor. Kurumsal firmalar ve şirketler için sabit telefon ile haberleşmek büyük öneme sahip.

Telefon santrallari aynı ağ üzerindeki telefonların birbirleriyle sabit telefon şebekesine çıkmadan haberleşmelerini sağlar. Yani santral sayesinde yerel bir telefon ağı kurularak telefonlar arasında ücretsiz görüşme yapılabilirken sabit telefon şebekesi üzerinden de yerel telefon ağı dışındaki telefonlarla iletişim kurulabiliyor. Telefon santralleri günümüzde firmalar tarafından şirket içi haberleşmeyi gerçekleştirmek için tercih ediliyor.  Kullanıcılar kendilerine verilen kısa kodları tuşlayarak birbirleriyle veya telefon numarasını tuşlayarak dış hatlarla kolayca konuşabiliyor.

Sizin için uygun olan IP telefon sistemini seçmenize yardımcı olabilir, kurabilir, sisteminizdeki bilgisayarları sisteme dahil edebiliriz. Bilgi İşlem Ekibinize ip telefon sistemi yönetimine yönelik eğitim verebilir veya sizler için sisteminizi istekleriniz doğrultusunda biz yönetebiliriz.

Kullanıcıların Sevdiği Telefon ve Sesli Mesaj Özellikleri

Kullanıcıların mobil telefonlarını Operator’ün Apple iOS/Android mobil uygulaması ile sanal ofis telefonlarına dönüştürün. Mobil telefonunuzla ofisinizden veya ofisinize çağrı yapın.
İş arkadaşlarınızın çağrılarını yanıtlayın
Sesli mesajlarınız E-posta adresinize düşsün
Salesforce.com dahilinde çağrı sürelerini otomatik olarak kaydedin ve çağrılar yapın

 

Yönetimi Kolay

 

İşlevsellik yitirmeden Kerio Operator’ü konuşlandırın, yapılandırın ve yönetin. Uzmanlaşmış teknisyenlere ihtiyaç duyan geleneksel telefon sistemlerinden farklı olarak Kerio Operator ağ yöneticiniz tarafından yönetilebilir. Ve yapılandırma kolaylığına gelindiğinde, otomatik provizyon ve uzaktantan bağlantı, tablet dostu yönetimi ile Kerio Operator rakipsizdir.

 

 

 

 

 

Ödün Vermeyen Güvenlik

Telefon sisteminin kötüye kullanımı yüksek maliyetli zararlara sebep olabilir ve faturanızı alana kadar fark edilmeyebilir. Gelişmiş güvenlik teknolojileri telefon korsanlarını dışarıda tutarak kötüye kullanımı önler ve kullanıcılarınızın ve çağrı yapanların gizliliğini temin eder. Kerio Operator devamlı olarak çelişkili davranışları gözlemler, izinsiz giriş denemelerini algılar ve engeller. Aynı zamanda çağrı şifrelemeyi de destekler.

 

 

 

 

 

Masraflar Üzerinde Ciddi Bir Tasarruf

 

Kerio Operator finansal açıdan mantıklıdır. Geleneksel telefon hizmetinizi, pahalı PBX ve uzmanlaşmış telefon teknisyenlerini bir kenara bırakın ve Kerio Operator’e sarılın.

Telefon sisteminiz artık uzmanlaşmış telefon teknisyenlerine ihtiyaç duymayacaktır. Kerio’nun inanılmaz kullanım kolaylığı ve hızlı kurulum özelliği sayesinde yönetim masrafları büyük ölçüde azalırken kullanıcılarınız güçlü yeni özelliklerin keyfini sürüyor olacaktır.

 

 

Herhangi Bir BT Ortamı İçin Esnek Konuşlandırma Opsiyonları

 

Üç farklı konuşlandırma opsiyonu ile Kerio Operator ihtiyaçlarınız ne olursa olsun mevcut BT ortamınızda rahatlıkla çalışır. Performansı optimize edilmiş Kerio Operator donanım

cihazımız anahtar teslim kolaylığına sahiptir. Yazılım ürünümüz donanımınızı seçmenize izin verir. Önceden yapılandırılmış sanal Operator yazılımınız mevcut Vmware altyapınıza kolaylıkla entegre olur.