Web Sitesi Tasarım ve Hosting


Ufku görmeye, sizi ufka taşımaya çalışıyoruz. Standart kalıpların dışına çıkarak, geleceğin teknolojilerini kullanan web sitesi tasarlıyoruz.

Web sitesi tasarımı

Sizlerden internet web sitesi deyip geçmemenizi rica ederiz. Çünkü web siteleri vitrinleri çok büyük mağazalardır. Klasik bir dükkanda yola bakan bir kaç metre alana sahipken, hizmetin ne derece doğru yapıldığına bağlı olarak web sitenizle bulvara bakan kilometrelerce uzunluğunda bir vitrine sahip olursunuz.

Araştırmalar ortaya koymuştur ki gençlerin neredeyse tümüne yakını, alışveriş yapmadan ya da herhangi bir hizmet almadan önce internette web sitesi’nde ürünü araştırmakta, özelliklerini okumakta, fiyatı hakkında fikir sahibi olmaktadır.

Bu da yakın bir gelecekte, internet üzerinden araştırma yapılmadan neredeyse hiç bir ürün ya da hizmetin alınmayacağı yönünde yoğun bir kanaat oluşturmaktadır. Web siteleri 7/24 çalışan mağazalar olma özelliği ile hedef kitlenizin sizden almak istediği ürün, bilgi gibi içeriği sürekli olarak internet kullanıcılarına açık tutmaktadır.

İletişim teorisinde hedef kitlenin seçilmesi ve seçilen kitleye dönük çalışmalar yapılmasının en etkili sonuçlar getireceği belirtilir. Biz de bu yaklaşımı benimsiyor, Web tasarım çalışması yaparken web sitesinin amacını çok iyi bir şekilde belirliyor, hedef kitle ve beklentilerin net olarak ortaya konmasını sağlıyoruz. Beklenti ve hedefler doğrultusunda web sitesi tasarımı gerçekleştiriyoruz.

Kullanıcıların site üzerinde kolaylıkla dolaşabilmeleri, firma ile kolaylıkla iletişime geçebilmeleri gibi bir çok ayrıntı web sitelerini birbirinden ayırt edilir hale getirir. Bizler bu ayrıntıların bilinci ile web tasarım uzmanlarımızla çalışıyoruz. Tüm kullanıcıların rahat bir şekilde web sitesinde dolaşmasına özen gösterip ve hatasız bir şekilde sizlere web sitenizi teslim ediyoruz.

İçinde bulunduğumuz çağda artık geçmişte yaptığımız “bilgisayar kullanıcıları” değerlendirmesi yetersiz kalmaktadır. Artık bilgisayar halen bilgi oluşturmada ki konumunu büyük ölçüde korumakla birlikte bilgiye ulaşmada kullanılan araçlardan sadece bir tanesidir.

Mobil cihaz kullanımı her geçen gün artmakta, masaüstü ve dizüstü bilgisayar kullanımını geçmektedir. Bu da artık web tasarımcıları için günün gereksinimleri doğrultusunda web site tasarımlarını mobil cihaz uyumlu (Responsive) yapma zorunluluğunu kaçınılmaz kılmaktadır.

Web sitesinin yapılması yeterli değildir. Yaşatılması ve Yayılması gibi en az web tasarımının yapılması kadar önemli iki unsur daha vardır. Web sitesinin Yaşatılması aşaması için, proje siparişinde de yer alması koşuluyla, Biz, içerik yönetim sistemleri geliştirilir ve bu içerik yönetim sisteminin eğitimi veririz.

Web sitesinin yapılması ve yaşatılması, hedef ziyaretçilerin farkındalığının sağlanmaması halinde yine eksik kalmış olacaktır. Bu kısımda özellikle internet reklamcılığı devreye girmelidir. Web sitesinin; arama motorları dostu (SEO) yapıda tasarlanmış içerik ve mimarinin doğal sonuçlarla iyi konumlar elde etmesini temin etmek üst düzey çabalar gerektirir. Grimor bu kısmıyla bakıldığında başarılı kayıtlar yapmış olsa da herhangi bir konumlama garantisi vermez. Garantili konumlama sadece Google AdWords ile mümkün olmaktadır.

Süreç Nasıl İşler: Sözleşmemize istinaden ilk adım olarak sizler için bir tasarım modellenir ve bu model size sunulur. Bu tasarım sizin tarafınızdan beğenildiği takdirde işlerinize devam edilip web sitesi tamamlanır. Bu sayede istemediğiniz bir tasarım asla önünüze gelmeyecektir. Demo aşamasında beğenmediğiniz noktaları belirler ve düzenleme isterseniz bu düzenlemeler isteğiniz doğrultusunda yapılır.

Sizlerde internet alanında varlığınızı ortaya koymak istiyorsanız uzman ekibimizle bu kriterlere uygun web sayfanızı sizler için hazırlayalım. Görsel tasarımın yanında güçlü alt yapıya sahip siteler ile varlığınıza değer katalım. Firmanıza yapmış olduğunuz en değerli yatırımlardan birisi olan hatta artık en başında gelen web sitesi tasarımları için uzmanlarla çalışmanın farkını yaşayın.